• Rozlúčka predškolákov

  Našim predškolákom, ktorí v septembri prekročia brány školy, prajeme veľa zdravia, úspechov v škole, trpezlivosti pri učení, radosť z nových kamarátstiev a naplnenie detských snov. Zo srdca želajú deti materskej školy a pani učiteľky.

 • Letný tábor: ukončenie

  Dnes sme spolu prežili posledný táborový deň. Vyrážame v ústrety prázdninám a na školu nám zostanú iba pekné spomienky. Do videnia v septembri, kamaráti !

 • Letný tábor: deň piaty

  Dnes sa kreativite medze nekládli:-) Maľovali sme na kamene, ktoré sme si priniesli z cyklovýletu... Čakalo más aj príjemné osvieženie v podobe bázéniku a na záver piateho dňa nechýbalo ani občerstvenie v podobe chutných pizza rožkov...Škoda, že zajtra je už posledný deň!

 • Letný tábor: deň štvrtý

  Dnes sme si spravili pekný výlet do Trenčína. Pozreli sme si centrum mesta, odviezli sa vláčikom Matúša Čáka na Brezinu odkiaľ sme pešo zišli na Marianske námestie s krásnym výhľadom na panorámu mesta. Zvyšný čas sme strávili v oddychovej zóne pri Mestskej veži, nechýbala super zmrzlina a slnečné počasie...

 • Letný tábor: deň tretí

  Dnes nás ani horúce počasie neodradilo od pobytu vonku kde sme dopoludnia stavali z lega a nevedeli sme sa dočkať výletu na bicykloch. Po super obede sme vyrazili v pelotńe smer Nová Skalka - lezecká skala. Tam sme si spravili prestávku na čľapkanie sa vo Váhu. Voda bola čistá a osviežujúca. Už sa tešíme na deň štvrtý - čaká nás totiž výlet do Trenčína :-)

 • Letný tábor: deň druhý

  Dnešné predpoludnie patrilo kulinárskemu umeniu :-)

  Deti vyrábali chutné a zdravé nátierky - vajíčkovú, špenátovú, avokádovú, cesnakovú a rybaciu.

  Zvládli to opäť na jednotku, sú to šikovné deti.

  A čo sme si navarili, to sme si aj zjedli a veľmi nám všetkým chutilo.

  Poďakovanie patrí aj rodičom a starým rodičom, ktorý na dnešný kuchársky deň poslali zeleninu zo záhradky, čerešne, muffinky, špenát, avokádo a bazový sirup na výrobu limonády.

 • Letný tábor: deň prvý

  Letný tábor sme zahájili výletom do Trenčanskej Závady. Na Uhliskách sme mali možnosť vidieť veľa zvierat, pohrať sa a občerstviť pred náročnou túrou zo Závady do Skalky cez Jelenec a Kľúčovskú dolinu. Deti to zvládli na jednotku, patrí im palec hore! Počasie nám prialo, príroda bola úžasná a medveďa sme našťastie nestretli. Tešíme sa na ďaľší deň

 • Koncoročné video 2021

  Školský rok končí, začínajú prázdniny...

  Aj keď bol uplynulý školský rok iný ako obvykle, odnášame si z neho veľa spoločných zážitkov, vedomostí a pekných spomienok...

  Prajeme všetkým krásne leto a tešíme sa opäť na stretnutie v septembri :-)

 • Koncoročný výlet

  V pondelok sme si urobili zaujímavý výlet na minifarmu do Lubiny kde sme mali možnosť vidieť veľa zaujímavých zvieratiek, ktoré sme mohli aj kŕmiť a hladkať. V krásnom prostredí sme prežili príjemný deň, ktorý sme ukončili výborným obedom v Podvišňovom.

 • OZNAM

  Slávnostné ukončenie školského roka 2020/2021 sa uskutoční v stredu 30.6.2021 o 8.30 hod. v základnej škole bez prítomnosti rodičov. ŠKD v tento deň nie je v prevádzke a žiaci sú odhlásení zo stravovania v školskej jedálni. Ukončenie ceremoniálu bude o 9.15 hod.

 • Máme radi LETO!!!

  Na konci školského roka sa vždy nájde čas aj na zábavu a hry pri vode...A keďže je príliš horúco aby sme sa za vodou vybrali my, tak prišla voda k nám :-)

 • Časopis SKALNIČKA

  Aj keď bol uplynulý školský rok kvôli pandémii netipický, na jeho konci uzrelo svetlo sveta prvé číslo nového školského časopisu SKALNIČKA.

  Na jeho príprave usilovne pracovali naši šikovní žiaci počas krúžku, pod vedením p. učiteľky Katky Cypriánovej.

  Nech sa páči, príjemnú zábavu...

 • Máme radi telocvik ♡

  Školský rok sa chýli ku koncu a čoskoro posledný krát zasadneme do lavíc so svojimi spolužiakmi...

  Chvíle s kamarátmi ktoré nám ešte zostávajú, trávime aj na hodinách telesnej výchovy tak trochu netradične...no stále v pohybe :-)

 • DEŇ DETÍ V MŠ

  Celý tento týždeň sa viedol v duchu týždňa detských radostí. Deti plnili rôzne aktivity počas celého týždňa. 1.6. na Deň detí sa celá škôlka premenila na pirátov, ktorí museli zdolať rôzne prekážky, aby sa dostali k vytúženému pokladu. Pri plnení úloh im pomáhala pirátska mapa. To bolo radosti, keď po zdolaní všetkých prekážok sa k pokladu dostali :)

 • Deň detí v ZŠ

  Na Deň detí nám vyšlo slniečko a tak sme si mohli spraviť krásny výlet do prírody spojený s opekačkou, plný hier a zábavy. Najskôr nám naše šikovné štvrtáčky zatancovali dve choreografie ktoré usilovne nacvičovali a potom sme sa vydali na turistický pochod do Skalského lomu. Veríme, že podobný výlet si ešte niekedy zopakujeme, bolo to SUPER!

 • Letný tábor s dennou dochádzkou v ZŠ

  Kedy: od  1.7.2021 do 9.7.2021 od 8:00 do 16:00 (počas pracovných dní )

  Kde: ZŠ s MŠ Skalka nad Váhom

  Čo:   6 dní  strávených s kamarátmi plných zábavy

  Cena: 10€

  Prihlášky: Na vyžiadanie u pani vychovávateľky do 15.6.2021

 • OZNAM PRE RODIČOV

  Vážení rodičia,

  od pondelka 17. 5. 2021 je platné nové tlačivo: Vyhlásenie zákonného zástupcu dieťaťa/žiaka o bezinfekčnosti.

 • Deň matiek v MŠ

  Milé mamičky,

  pri príležitosti Dňa matiek vám detičky materskej školy posielajú milý darček v podobe krátkeho videa venovaného vám - mamičky.

  Veríme, že zahreje vaše srdiečka...

 • OZNAM PRE RODIČOV

  Vážení rodičia,

  od 29. 4. 2021 je v platnosti vyhláška ÚVZ SR, podľa ktorej sa zákonný zástupca nemusí v školách a školských zariadeniach preukazovať negatívnym testom na ochorenie COVID-19. 

  Od pondelka 3. 5. 2021 je zákonný zástupca povinný vypísať/doručiť vyhlásenie ZZ o bezinfekčnosti dieťaťa/žiaka, ktoré je prílohou oznamu.

  Ďakujeme za pochopenie.

  Vedenie školy.

 • Deň Zeme s Recyklohrami

  Pri príležitosti Dňa Zeme sme sa s deťmi zapojili do záhradkárskej úlohy v projekte Recyklohry a zasadili sme na školskom dvore ďaľší ovocný stromček - sladkú čerešňu, ktorú nám darovala pani kvetinárka Evka.

  Aby sa stromčeku dobre rástlo, upratali sme aj školský dvor, deti hrabali, zametali, zbierali odpadky, ktoré sme potom triedili do kontajnerov pri obecnom úrade.

  Tešíme sa, že nám počasie vydržalo a mohli sme spraviť niečo prospešné pre našu milú planétu.

   

strana:

Novinky

Kontakt

 • Základná škola s materskou školou, Skalka nad Váhom 103
  Skala I/103, 913 31 Skalka nad Váhom
 • 032 658 4 404 - ZŠ
  032 658 4 206 - MŠ
  0915 853 747 - riaditeľka školy
  0903 805 443 - zástupkyňa riaditeľky školy pre MŠ
  032 658 4 206 - vedúca ŠJ

Fotogaléria